ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, НАВЧАЄМО ЗА СУЧАСНИМИ СТАНДАРТАМИ!

31 березня керівники та фахівці відокремлених підрозділів Кіровоградської обласної організації ТСО України взяли участь у семінарі, організованому фахівцями Навчально-методичного кабінету ПТО області. Захід був присвячений розгляду оновленого Закону України «Про професійну освіту» та особливостям його впровадження.

Учасники ознайомилися з ключовими змінами законодавства, обговорили практичні аспекти роботи в нових умовах, а також виклики й можливості, які постають перед освітянами.

Директор кабінету Алла Шолудько та методист Тетяна Вузленко надали детальні роз’яснення і відповіли на запитання присутніх.

Дякуємо спікерам за фаховість і змістовну роботу. Працюємо якісно та вдосконалюємося відповідно до сучасних вимог!