Новини

ВИХОВУЮТЬ ПАТРІОТИЗМ СПРАВАМИ

В Бобринецькій районній організації Товариства сприяння обороні України питання національно-патріотичного виховання завжди стоїть на порядку денному. Голова організації достойно представляє свій Відокремлений підрозділ у Координаційній раді при районній держадміністрації. За планом роботи ради 14 травня відбувся районний етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини». Змагання між командами учнів закладів освіти проходили на базі Бобринецької зразкової автомобільної школи ТСО України і включали два конкурси: стрільбу з пневматичної гвинтівки та естафету кантування колеса. Мірялися силою та влучністю чотири збірні команди з восьми навчальних закладів.

          В День Перемоги члени районної організації брали участь в урочистій ході та покладанні квітів до пам’ятників загиблим вчителям і учням Бобринця, вшанували пам’ять воїнів-афганців та ліквідаторів аварії на ЧАЕС, а також захисників територіальної цілісності України.

          ТСОвці вже тривалий час підтримують дружні стосунки з районною організацією «Ветерани кордону», в разі потреби надають їм транспорт. Ось і цього року, як зазвичай, 28 травня проведено парад і покладання квітів до Меморіального комплексу воїнам прикордонної застави, які, вимушено відступаючи в 1941 році, загинули в нерівному бою поблизу міста.

          Другий рік поспіль районна організація сприяє проведенню навчань підрозділів територіальної оборони. Цього року з 13 по 19 травня було виділено територію та приміщення Бобринецької ЗАШ для проведення зборів офіцерського складу військової частини, військовиків повністю забезпечено належними умовами проживання та навчання. Голова організації Володимир Волкотруб теж взяв участь у навчаннях стрільби з автомата АК-7,62 та АК-5,45.

               А попереду – ще багато запланованих справ на благо оборони нашої держави.