Новини

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ КОСТЮКА Ю.М.!

Вітаємо з 70-річчям нашого колегу, ветерана Товариства, директора Кіровоградської автомобільної школи ТСО України КОСТЮКА Юрія Мефодійовича.

          З 1972 року  Юрій Мефодійович трудиться на відповідальних посадах в навчальних організаціях ДТСААФ УРСР – ТСО України. Кіровоградську автошколу очолює з 2011 року. Його поважає і любить трудовий колектив автошколи, який, до речі, багато років працює практично в незмінному складі, добре знають у Правлінні оборонної Громадської організації, звертаються за порадою і допомогою колеги.

          Завдяки вмілому керівництву, глибокій компетентності директора в своїй справі, толерантному ставленні до підлеглих Кіровоградська АШ ТСО України завжди тримає високу планку показників підготовки водіїв, гарний економічний стан, міцну трудову дисципліну. У 2018 році навчальний заклад заслужено отримав відзнаку «Народний бренд».

          Ю. М. Костюк завдяки авторитету серед колег  та активній громадянській позиції неодноразово був обраний делегатом з’їздів ТСО України, незмінно входить до Ради Правління обласної організації. Двічі занесений на Дошку пошани ГО «ТСО України».

Вагомий вклад ювіляра до справи сприяння обороні нашої держави відмічено грамотами Кіровоградської обласної ради, Кіровоградської ОДА, «Почесним знаком ТСО України».

Щиро вітаємо Юрія Мефодійовича зі знаменною датою та бажаємо нових успіхів у праці, здоров’я, шани і поваги від людей, сімейного тепла.

Бажаємо Вам щастя і достатку,
Ясного неба, сонця і тепла,
В житті щодень лиш злагоди й порядку,
Щоб доля Ваша світлою була.
В роботі — успіху й терпіння,
У справах — вічного горіння,
В сім’ї — любові і добра
На многії та благії літа!

З повагою,

Колектив Кіровоградської обласної організації ТСО України