Новини

ДІЛИЛИСЯ КОРИСНИМИ ЗНАННЯМИ ТА ВМІННЯМИ

Наприкінці січня цього року групи членів Товариства: Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» та гурток спортивної радіопеленгації «Пеленг» – ділилися досвідом один з одним.

25 січня юні спортсмени «Пеленгу» (керівник – Наталія Щербатюк) знайомили «цитаделівців» з радіопеленгацією як видом спорту. Вони продемонстрували пошук передавачів у приміщенні. Складність задачі полягала у великій кількості перешкод сигналу через металеві конструкції, маскуванні передавачів під різними укриттями – стендами, матами, а також у різних кімнатах. «Навчальне тренування проходило на базі ДЮК “Промінь” Управління молоді та спорту Міської Ради міста Кропивницького. Навчання з даного спортивного спрямування виховують та готують спортсменів військово-спортивних напрямків, що вміють технічно виявляти радіопередачі противника, пеленгувати, відслідковувати і знищувати диверсійні групи з приладами радіозв’язку», – розповідає керівник ЦОТП «Цитадель» Олег Ковальчук. Вихованці отримали новий досвід, чим були задоволені, і висловили бажання відвідати ще й тренування на відкритій мсцевості.

Нові вміння здобули й спортсмени гуртка радіопеленгації, адже наступного дня їм довелося виконувати завдання за умовами запропонованої «цитаделівцями» інтерактивної гри з елементами військово-спртивного тренування: розшукувати в лабіринті площею біля 100 квадратних метрів умовні «ключі» в повній темряві, тому що їхнім умовним противником були вихованці «Цитаделі», які негайно реагували на голос, рух, світло.

Співпраця виявилася корисною та на додачу цікавою для всіх, і тому практичні заняття були проведені і наступного тижня. В перспективі – нові спільні справи.