Новини

Забіг пам’яті «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Вперше цього року в Кропивницькому відбувся Легкоатлетичний забіг. Певна річ Кіровоградська ОО ТСО України активно долучилась до участі в забігу. Спортивно-патріотична подія проводилася у рамках вшанування Дня пам’яті захисників України, який відзначають щороку 29 серпня.

Вранці 28.08.2021 центральною вулицею кілька сотень містян пробігли в пам’ять про загиблих воїнів АТО/ООС «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Маршрут розпочинався з площі Героїв Майдану, а фінішував біля алеї пам’яті меморіального комплексу «Фортечні вали». Також по завершенню забігу відбулася презентація книги «Непереможені». До книги увійшло 65 новел про земляків, які загинули в російсько-українській війні. Примірники «Нескорених» отримали рідні загиблих воїнів, також книжки передадуть в усі кропивницькі школи, бібліотеки, та музеї.

Як військовослужбовець, як громадянин України, як батько біжимо сьогодні всією родиною з донькою, дружиною для нас це почесно брати участь у таких заходах, пам’ятати воїнів, які віддали життя за нашу незалежну Україну. На сході України загинуло багато хлопців, яких я знав особисто з якими я товаришував. На моїй футболці – напис біжу за героя Безпалого Андрія. Молодший лейтенант, заступник командира роти вогневої підтримки 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї бригади, позивний «Палич», сам попросився на передову. Загинув під час переслідування ворожої ДРГ поблизу селища Невельське Ясинуватського району Донецької області 16 жовтня 2017. Дістав смертельні поранення внаслідок підриву на міні з «розтяжкою». Особисто його не знав та мені випала честь бігти в пам’ять про цього хлопця, розповів учасник АТО, представник Кіровоградської ОО ТСО України полковник ЗСУ Олександр Н..