Новини

ЗМАГАННЯ З БАГАТОБОРСТВА КІНОЛОГІВ ДКВС УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Південне межрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України провело змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України 12-13 серпня в Кіровоградській області, на базі державної установи  «Кропивницька виправна колонія №6» в Кропивницькому та держаної установи «Петрівська виправна колонія №49» в с. Новий Стародуб.

На прохання керівництва ПМУ ПВКП та керівництва виправних колоній №6, №49 Кіровоградської області, а також Центрального клубу службового собаківництва ТСО України, Кіровоградською обласною організацією (голова Левченко Микола Миколайович) та Міським спортивним клубом ТСО України (керівник – Палій Микола Климович) була надана практична і матеріальна допомога в проведенні змагань. А головне – на прохання організаторів змагань до складу суддівської бригади ввійшли троє суддів ТСО України (Стратієвський Олександр, Стратієвска Тетяна, Костенко Марія), а також був залучений помічник в дресирувальному костюмі Хоменко Артем (від МСК ТСО України, м. Кропивницький). В день приїзду команд – 11 серпня – всі судді під керівництвом М.К.Палія провели «круглий стіл», на якому детально обговорили правила проведення змагань, суддівство деяких  спеціальних службових навичок у собак. Зустріч пройшла в формі гострої продуктивної дискусії, в результаті зі всіх спірних питань судді прийшли до згоди. Ця нарада суддів дала можливість в дні змагань провести справедливе кваліфіковане суддівство, чим були задоволені всі учасники змагань.

Результати змагань. Перша четвірка:

1 місце – Богун Анатолій (ХСІ) і німецька вівчарка  «ЦЕРБЕР», 271 бал;

2 місце – Пузанов Артур (ВК № 49) і німецька вівчарка «ДЖЕССІ», 260 балів;

4 місце – Туркулець Олександр (ВК № 6) і німецька вівчарка «ДЖИНА», 246 балів.

Особливо хотілось би привітати молодших інспекторів-кінологів з Кіровоградської області Пузанова Артура з німецькою вівчаркою «ДЖЕССІ» і Туркульця Олександра з німецькою вівчаркою «ДЖИНА». А високий  результат Олександра Туркульця  і його собаки – це також заслуга його тренера – інструктора МСК ТСО України Вікторії Єрмолаєвої та активіста Товариства, фігуранта вищої категорії і інструктора КСУ Шлапака Сергія.

Всі учасники змагань підтримали співпрацю Управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України і Товариства сприяння обороні України і висловили бажання проводити спільні змагання в майбутньому.

Керівник  МСК ТСО України м.Кропивницький                  Микола Палій