Новини

Змагання з багатоборства кінологів

В період з 7 по 9 серпня 2019 року на базі державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)» проведено другий етап змагання з багатоборства кінологів на першість Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. У змаганнях брали участь представники установ виконання покарань з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Змагання проводились за трьома комплексами вправ (загальної та спеціальної, а також подолання смуги перешкод). До складу суддівської колегії змагань були запрошені інструктори міського спортивного клубу службового собаківництва товариства сприяння оборони України міста Кропивницький Марія Костенко та Тетяна Мельник, начальник кінологічної служби Міжнародної поліцейської корпорації громадської безпеки в Одеській області Семен Славін, начальник кінологічного центру головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області Артем Матвєєв, а також представники установ виконання покарань Південного міжрегіонального управління.

Метою даного заходу є підвищення фізичної підготовки та професійного рівня молодших інспекторів – кінологів, обмін досвідом роботи, виявлення кращих кінологів, визначення реального стану готовності молодших інспекторів – кінологів до виконання завдань за призначенням, стану спеціальної підготовки та поліпшення підготовки розшукових собак.

За результатами проведених змагань в індивідуальному заліку почесне перше місце виборов кінолог державної установи «Північна виправна колонія (№ 90)» Жеваченко С.М. з собакою «Булат», друге місце посів кінолог державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93)» Дядик П.П. з собакою «Ганц» та третє місце завоював кінолог державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)» Ястребов С.Ю. з собакою «Рой».

З перемогою учасників привітав головний суддя змагань, полковник внутрішньої служби Євген Ленівов, який подякував учасникам змагань та організаторам, а також вручив грамоти, кубки та подарунки переможцям змагань та їхнім вихованцям.