Новини

Знам’янка святкує Покрову

14 жовтня здавна в Україні відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, потім і День
Українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисників та захисниць України.

Цього дня у різних куточках Знам’янки проводилися святкові заходи, до яких долучилася і Знам’янська міська організація ТСО України під керівництвом Володимира Колебіденка.

Біля міського Палацу культури відбулися богатирські ігри, учасниками яких стали 8 команд із числа представників нацполіції, рятівників, учасників АТО/ООС. Стронгмени підіймали, переносили та перекидали тягарі надлюдської ваги. Змагання були неймовірно емоційними та захоплюючими, вболівальники та гості свята спостерігали за дійством, затамувавши подих. По завершенню змагань працівники Знам’янської МО ТСО України почастували всіх присутніх смачною гречаною кашею, приготованою у польовій кухні.

В другій половині дня біля водойми «Копанка» проводилися розважальні заходи для жителів та гостей міста: святковий концерт, куліш, змагання з волейболу, катання на моторних човнах та ін.

Також всі бажаючі могли потренуватися у неповному розбиранні та складанні автомата та стрільбі з пневматичного пістолета, що організувала Знам’янська міська організація ТСО України.