Новини

ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ ГУРТКА

«Захищати Батьківщину – священний обов’язок кожного» – саме цей меседж став лейтмотивом зустрічі воїнів-афганців директора Знам’янського МСТК ТСО України майора запасу Колебіденка Володимира Олександровича та старшого механіка, сержанта запасу Крилова Віктора Григоровича з членами гуртка «Влучний стрілець» (керівник гуртка – вчитель «Захисту Вітчизни», підполковник запасу Хандусенко Андрій Григорович), яка відбулася в навчально-виховному комплексі «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» напередодні відзначення 30-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Учні 11-х класів здивовано та захоплено слухали реальні історії з військової біографії гостей, які, не зважаючи на давність тих подій, пам’ятають навіть дрібні деталі свого перебування на військовій службі. І це не дивно, адже від цього часто залежало власне життя та життя бойових товаришів, які далеко не всі повернулися додому живими.

Тож воїни-афганці закликали майбутніх захисників України здобувати знання, вміння та навички володіння зброєю, щоб чесно виконати свій військовий обов’язок перед Батьківщиною. Учні щиро подякували гостям та вручили квіти.

Москаленко Л.І.,заступник директора НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ст. № 3-гімназія»