Новини

Кандидатам на посади голів Відокремлених підрозділів

Відповідно до «Плану основних заходів з підготовки і проведення звітно-виборної кампанії в ГО «ТСО України» та його Відокремлених підрозділах у 2019-2020 роках» на чергових засіданнях Ради Правління ГО «ТСО України» планується розглянути кандидатури, які будуть рекомендуватися на посади голів Відокремлених підрозділів обласного рівня.

Для забезпечення об’єктивного розгляду кандидатур до 01 вересня 2019 року на адресу ГО «ТСО України» (пр. Перемоги, 52/2, м. Київ, електронна адреса personal@tsou.org.ua ) бажаючим потрібно надати:

  • особисту заяву члена Товариства про його бажання бути обраним на посаду голови Кіровоградської обласної організації ТСО України, написану від руки;
  • копію членського квитка ГО «ТСО України» та довідку про сплату членських внесків;
  • автобіографію і програму дій по забезпеченню успішної діяльності та подальшого розвитку обласної організації – надруковані та підписані;
  • витяг з протоколу засідання Ради Правління Кіровоградської ОО ТСО України, якщо кандидатура претендента на посаду голови на ньому попередньо розглядалася. Для розгляду кандидатури на засіданні Ради Правління ОО ТСО України вищевказані документи надсилаються в сканованому вигляді на електронну адресу kirov.tsou@ukr.net до 01 вересня 2019 року. Рішення Ради Правління обласної організації має рекомендаційний характер.

Заяви розглядаються за умови присутності кандидата на засіданні Ради Правління ГО «ТСО України». Оригінали вищевказаних документів пред’являються на засіданні.