Новини

ЛЕЛЕКА НАД МІСТОМ КРОПИВНИЦЬКИМ

Третього червня Станція юних техніків гостинно зустрічала кропивничан на відкритому заході – «Лелека над містом», який проводився в рамках проекту «Діти – творці миру!», що традиційно, щороку, здійснюється в закладі й ставить за мету національно-патріотичне виховання дошкільнят та учнівської молоді мистецько-технічними засобами, з використанням актуальної тематики. Цьогоріч захід був краєзнавчого спрямування. Його стрижнева ідея – герб Кропивницького з символічним зображенням лелек. В основу формату дійства були покладені місцеві геральдичні елементи.

Як і завжди, сютівці креативно облаштували свою територію: обладнали декілька локацій для майстер-класів, фотозони, місця показових виступів і розваг. Зранку до СЮТу завітало майже 300 школярів у супроводі педагогів, до яких долучилися працівники та вихованці КЗ СЮТ, батьки вихованців, почесні гості, містяни та представники ЗМІ.

В підготовці та проведенні свята активну участь взяли представники оборонного Товариства. На свято були запрошені голова обласної організації Микола Левченко, помічник голови Лариса Лимаренко, голови районних організацій ТСО України Любов Кваша, Інна Шавініна та Вікторія Колесник. Адже учасниками показових виступів були їхні підшефні – учасники гуртків моделювання. До речі, якраз цього дня голови Відокремлених підрозділів та директор Станції юних техніків Вероніка Сурмач познайомились та домовились про основи співпраці з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. На воді басейну жваво курсували моделі суден. Працювала діюча модель залізниці. Активно функціонували фотозони: «Фото з лелеками», «В гостях у казкаря» та «Автовернісаж» (який представили працівники ТСО України).

На завершення святкових подій спортивний літак із керівником авіаспортивного клубу ТСО України Олександром Остапенком за штурвалом пролетів в червневому небі і помахав дітям крилами!

Отже, свято відбулося і вдалося!