Новини

НОВІ ПАРТНЕРИ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Кіровоградська обласна організація Товариства, чітко розуміючи необхідність узгоджених дій, спільних з громадськими об’єднаннями патріотичного спрямування, зберігаючи традиційні зв’язки зі своїми однодумцями, в той же час налагоджує співпрацю з новими партнерами.

В кінці минулого року був підписаний договір про співпрацю між обласною організацією ТСО України та громадською організацією “КЛУБ ЗБРОЇ”. А нещодавно голова Кіровоградської ОО ТСО України М.М.Левченко відвідав полігон, де проводить навчання стрільбі «КЛУБ ЗБРОЇ» та провів зустріч з головою Клубу Борисенком Д.А.

Також серед свіжих подій – участь М.М.Левченка у зборах обласного осередку Української військової організації на запрошення одного з організаторів підрозділу Олександра Скляревського. Громадський рух Українська військова організація розпочав свою діяльність в липні 2018 року. Головною метою руху є соціальна допомога, підтримка та надання захисту, соціальна та професійна адаптація ветеранів антитерористичної операції, операції Об`єднаних сил та членів їх сімей.

Отже, організації мають багато точок дотику з нашою організацією в своїй діяльності. На зустрічах з їх представниками були обговорені плани співпраці на ниві військово-патріотичного виховання молоді, реабілітація учасників АТО та ООС, залучення їх до проведення спільних заходів.