Новини

Обласний чемпіонат по службовому собаківництву в м.Кропивницькому

9 листопада 2019 року в м. Кропивницький Кіровоградська обласна організація ТСО України і  міський спортивний клуб ТСО України провели обласні змагання по службовому собаківництву за програмами ПКД, ЗКД і ЗС (захисній службі). Привітав всіх учасників і відкрив обласні змагання голова Кіровоградської обласної організації «ТСО УКРАЇНИ»  Левченко Микола Миколайович.

В змаганнях прийняли участь  15 членів   ТСОУ. Всі спортсмени показали високі результати. По програмі ПКД місця розташувалися так:

1 – місце зайняла Костенко Марія з німецькою вівчаркою «ЛЮТИЙ» з результатом «Відмінно»   94,5 бала,

2-е місце зайняла Швець Катерина (інструктор Стратієвська Тетяна) з ротвейлером «АЛЕКСІЯ» з результатом «Відмінно»   96 балів,

3 –е місце зайняв  Тініченко Олексій (інструктор Стратієвська Тетяна)з німецькою вівчаркою «ДАРК» з результатом «Відмінно»    94,5 бали,

4-е місце зайняв Ракитенко Олег (інструктор Стратієвська Тетяна) з східно-європейською вівчаркою «ТАМЕРЛАН» з результатом «Відмінно» 90 балів.

Дуже запекла боротьба відбувалася на змаганнях по програмі ЗКД. Так, розрив між першим і  другим місцем становив 0,5 бала, а між першим і четвертим місцем 2 бали. По програмі ЗКД

1-е місце зайняв  Ткаченко Сергій (провідник і  інструктор  ТСО У Костенко Марія) з собакою породи бігль по кличці «EVEREST»  з результатом «Відмінно» 98,5 балів,

2-е місце зайняв  Харченко Сергій з лабрадором  ретривером  «EXTREME LIFE STYLE» з результатом «Відмінно»  98, балів,

3-е місце  зайняв  Кріпак Володимир ( провідник і інструктор Кузьменко Ірина) з німецькою вівчаркою  «JIGAN DAS STUDIUM» з результатом «Відмінно» 97,5 балів,

4-е місце зайняла Стратієвська Тетяна з німецькою вівчаркою «PULYA VOM FEDOSEEV HAUS» з результатом «Відмінно»  96.5 балів.

5-е і  6-е місця  зайняла Гой Катерина ( провідник і інструктор Кузьменко Ірина) з німецькими вівчарками  «АМУР» і «ГЕРДА» з результатами «Відмінно»   96 балів  і «Відмінно»  90,5 балів.

Перше місце в Захисній службі зайняв Кріпак Володимир ( провідник і інструктор Кузьменко Ірина) з німецькою вівчаркою  «JIGAN DAS STUDIUM» з результатом «Відмінно»   94 бали.

Всі учасники змагань були нагороджені дипломами і  медалями, а переможці  з 1-го по 5-е місце були нагороджені кубками. Нагородження проводили голова Кіровоградської обласної організації «ТСО УКРАЇНИ»  Левченко Микола Миколайович і голова міського спортивного клубу ТСО України Палій Микола Климович. Всіх учасників змагань, членів ТСО України і гостей присутніх на змаганні організатори накормили дуже смачною шурпою і напоїли гарячим чаєм. На  змагання в якості глядачів було багато любителів собак, серед яких була проведена велика агітаційна робота про клуб службового собаківництва ТСО України. Місце проведення було красиво прикрашене символікою ТСО України, прапорами України і ТСО України, а також банерами міського спортивного клубу ТСОУ. Погода дуже сприяла нашому святу, було тепло + 20 і сонячно.

Учасники змагань і гості дякували організаторам за свято службового собаківництва!