Новини

ПЕРЕБОРЮЮЧИ ТРУДНОЩІ

20 вересня в Чернігові відбувся Регіональний турнір з тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни». Кіровоградську обласну організацію ТСО України представляли вихованці ЦОТП «Цитадель»: Дем’яненко Маргарита, Іванов Кирило, Нестеренко Марина, Парнікозуб Анатолій, Тищенко Ілля та Трубілко Олексій.

Змагання включали в себе виконання загально-фізичних нормативів: біг 1 км, підтягування, відтискання від землі, відтискання на брусах та згинання-розгинання тулуба (вправа на прес) та «Армійський марш зі смугою перешкод», який потрібно було пройти за обмежений час, виконавши завдання: спорядження магазину, підвісна переправа, проповзання під колючим дротом із спорядженням, прохід через заміновану ділянку, спостереження, неповна розбірка – збірка автомата.

В ході турніру команди ділились на три групи: «Стрільці», «Кращий стрілець» та «Санінструктор», і кожен виконував свої непрості вправи. Наш санінструктор Марина Нестеренко була найкращою у володінні теорією та практикою. Не допустив жодного промаху в стрільбі Кирило Іванов.

Всі наші учасники проявили справжній бійцівський характер. Їм не завадили ні дощ, ні холодний вітер, ні далека дорога, ні спартанські умови проживання. Дякуємо «цитаделівцям» за самовідданість, старання і бажаємо їм завжди бути такими ж стійкими і мужніми та отримувати безліч перемог!