Новини

ПІДГОТОВКА МОЛОДІ ДО ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ

14 вересня управління молоді і спорту Міської ради м. Кропивницького та ЦОТП “Цитадель”, за сприяння міського депутата Ларіна Анатолія Сергійовича, голови Кіровоградської обласної організації ТСО України в Левченка Миколи Миколайовича, Трепака Олександра Сергійовича (3-й окремий полк спеціального призначення), Бабія Максима Валентиновича (НДЕКЦ при УМВС україни в Кіровоградській області), Москаленко Марини, Андрійченка Валерія Володимировича (Ліцей “Сокіл”), Рибалко Ірини Володимирівни (НВО №16), педагогічного коллективу НВО №33, Національного корпусу, Спортивного корпусу, Медичного корпусу, провели Військово-прикладні відкриті тренінги з тактики та ведення бою на відкритому просторі (ліс, лісостеп, степ), у приміщеннях, напрацювання навичок перебування у кризових ситуаціях – «Рейд-антитерор».

Захід, спрямований на навчання та виховання молоді за програмою військово-спортивного національно-патріотичного виховання, проводиться вп’яте, починаючи з 2015 року. Участь взяли більше 125 учасників з міста та області. З 9.00 по 18.00 молодь міста та області відпрацьовувала практичні елементи бою, надання медичної допомоги та рятування на тренувальному полігоні.

Локації тренінгу, та курси, які молодь пройшла під час тренінгів:
1. Інструктажі роботи зі зброєю, основи стрілецької підготовки
2. Парашутна підготовка, укладка парашуту
3. Кінологічна підготовка
4. Альпін-штурмова підготовка
5. Вибухо-технічна виставка
6. Виставка екіпіровки та озброєння
7. Медична підготовка, перша долікарська допомога
8. Кризовий психолог
9. Практичний штурм, звільнення заручників, пошук вибухового пристрою.

Обласна організація оборонного Товариства надала активну допомогу в питанні підготовки та проведення тренінгів, а також забезпечила участь спортсменів-кінологів зі своїми вихованцями в розділі кінологічної підготовки.

Під час заходу голова Кіровоградської ОО ТСО України Левченко М.М. вручив керівнику Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» Ковальчуку Олегу Васильовичу нагороди – нагрудний знак «Відзнака ТСО України» за активне сприяння у виконанні статутних завдань та відстоюванні інтересів Товариства.