Новини

СВЯТКУЄМО З ЗЕМЛЯКАМИ

          29 червня 2019 року Світловодський район відзначав 96-у річницю створення. Активну участь в організації та проведенні свята взяли представники оборонного Товариства.

Насамперед, активісти Світловодської ОРМО ТСО України під керівництвом голови організації Сергія Шеховцова забезпечили підготовку майданчика місцевого яхт-клубу до всіх розділів програми свята. А в програмі були заходи на різні смаки. Після урочистого відкриття глядачів порадував святковий концерт творчих колективів Світловодського районного будинку культури, потім відбулися змагання з перетягування канату, прогулянки на яхтах, виставка мотоциклів «Мотобайк 2019». Гості свята мірялися спритністю в спортивних змаганнях з пляжного футболу та волейболу, а вокальними талантами – в конкурсно-розважальній програмі «Караоке на яхтклубі», робили світлини в фотозонах та частувалися кашею і юшкою. Дітвору тішили атракціонами на розважальному майданчику та пригощали безкоштовним морозивом.

Справжньою родзинкою програми став показовий виступ спортсменів з собаками Міського спортивного клубу м Кропивницького.

До виступу долучилися й член Світловодської РО Товариства, інструктор зі службового собаківництва Сергій Акішин, і спортсменка з Кременчука, член збірної команди України, триразова учасниця чемпіонату світу Єлизавета Омельченко.

Світловодці зацікавилися виступом та чотирилапими артистами, щиро дякували команді спортивного клубу за візит до районного центру, запрошували на наступні свята.