Новини

Спеціальне об’єктове навчання

             Зростаючий вплив людини на навколишнє середовище, швидкий розвиток технологій і посилення експлуатації окремих територій земної кулі призводить до істотних змін у навколишньому середовищі, порушує екологічну рівновагу і процеси природної саморегуляції.
Ризик виникнення стихійних лих і техногенних аварій стрімко росте. Як наслідок, засоби масової інформації майже щодня повідомляють про надзвичайні ситуації, що відбуваються у світі.

Аналіз надзвичайних ситуацій свідчить, що найбільші збитки населенню і державі
завдають надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру.
Основною
метою функціонування єдиної державної системи цивільного захисту є забезпечення
реалізації державної політики у сфері цивільного захисту у мирний час та в особливий період.

Останніми роками розроблено і прийнято ряд законодавчих і нормативно-правових актів, які регулюють діяльність у сфері запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, накопичено значний досвід у проведенні заходів з попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Враховуючі вищесказане, Кіровоградська обласна організація Товариства Сприяння обороні України приймає активну участь в заходах цивільного захисту населення.

24 червня 2021 року для працівників Кіровоградської ОО ТСО України та Кіровоградської автошколи ТСО України представником Навчального центру цивільного захисту та безпеки життя в Кіровоградській області Гусєвим Володимиром Олексійовичем було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему: «Дії сил цивільного захисту та персоналу при загрозі надзвичайних ситуацій та пожежі в приміщенні».

В цікавій та доступній формі, з прикладами зі свого досвіду Володимир Олексійович
розповів про те, як можна захистити своє життя, життя своїх рідних та близьких
у випадках надзвичайних ситуацій, як користуватись протипожежними засобами складній
ситуації. Також Володимир Олексійович розповів про надання першої медичної допомоги в різних випадках. В ході лекції присутні працівники КОО ТСО України ставили багато запитань, на які Володимир Олексійович давав розгорнуту та аргументовану відповідь.

Присутні на лекції багато почерпнули для себе корисної інформації, і висловили надію, щоб такі заходи проводились частіше.