Новини

СПІВПРАЦЮЄМО З ВИКЛАДАЧАМИ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

Традиційно в січні на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України пройшло засідання міського методичного об’єднання викладачів предмету «Захист Вітчизни».

Присутні обговорили результативність роботи ММО у напрямку військово – патріотичного виховання у І півріччі 2018-2019 навчального року. Директор Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України В. Колебіденко ознайомив присутніх з планом заходів ЗМСТК на 2019 рік, наголосив на необхідності проведення регулярних занять з відпрацювання практичних навичок та запропонував продовжити проведення гурткових занять з військової підготовки, використовуючи наявну матеріальну базу ЗМСТК.

Головний спеціаліст відділу освіти Знам’янської міської ради Т. Попова розповіла про співпрацю ТСОУ та навчальних закладів міста, дякувала директору ЗМСТК ТСОУ В. Колебіденку за надані інформаційно – методичні матеріали для використання в роботі закладів середньої освіти.

Про роботу міського методичного об’єднання, поточні проблеми під час проведення гурткових занять з військової підготовки та планування роботи на ІІ семестр говорив голова ММО А. Хандусенко. Присутні обговорили плани підготовки до Чемпіонатів з військово – спортивних багатоборств міського та обласного рівнів та до Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).