Новини

Співпраця ДУ «Кропивницької виправної колонія (№ 6)» з Кіровоградською обласною організацією ТСО України

18 липня 2020 року до державної установи “Кропивницька виправна колонія (№ 6)” здійснили візит Голова Кіровоградської обласної організації Товариства сприяння обороні України Микола Левченко та директор Центрального клубу собаківництва ТСО Ірина Івахова.

Відвідувачі обійшли об’єкти кінологічної служби установи та відвідали двох собак породи німецька вівчарка, яких було передано КОО ТСО України до виправної колонії навесні цього року.

Директор Центрального клубу відмітила гарні умови для утримання службових собак, цуценята теж справили позитивні враження – чотирилапі підросли, є доглянутими та охайними. Голова Кіровоградської обласної організації ТСО України зазначив, що на території кінологічної служби установи створено належні умови для дресирування та умови для плідної роботи – устатковано ветеринарний кабінет, клас підготовки тощо.

Наприкінці зустрічі очільниця кінологічної роботи ТСО України побажала успіхів у навчанні, підготовці службових собак та гарних результатів на найближчих кінологічних змаганнях.