Новини

Фінал Кубку ГО «ТСО України» зі швидкісного маневрування

26 жовтня на спорткомплексі «Чайка» ТСО України відбулися змагання фіналу Кубку ГО «ТСО України» зі швидкісного маневрування серед інструкторів та майстрів практичного водіння учбових автомобілів. Відкрив змагання Голова Товариства Сергій Кошин, надавши право підняти прапор змагань Ігорю Барткову з Черкас та Івану Півовару з Житомира – найстаршому і наймолодшому учасникам. Суддівство змагань забезпечував заступник голови Київської обласної організації Борис Запольський.

У змаганнях взяли участь 28 інструкторів-професіоналів своєї справи з усіх областей України.

Кіровоградську обласну організацію ТСО України представили два інстуктори індивідуального навчання водінню автомобіля Кіровоградської автошколи – переможці обласних змагань Володимир Ферман та Олег Шило.

Боротьба було дуже напружена, як в командному так і в особистому заліку, про що свідчить різниця в одне очко між першим місцем в особистому заліку, яке посів Володимир Ферман, та другим  місцем, яке посів Іван Півоваров з Житомирщини.

У командному заліку напруга боротьби тривала до останнього учасника, але команда Кіровоградської ОО ТСО України утримала лідируючу позицію і посіла 1 місце (311 балів). Другими стали майстри з Рівного (367 балів). Третє місце у запеклій боротьбі вибороли представники Житомирщини (461 бал).

Вітаємо наших переможців з блискучою перемогою! Бажаємо міцних шин, нових  здобутків і зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах!