Новини

ЧЕМПІОНАТ З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИХ БАГАТОБОРСТВ

20 вересня у Знам’янському міському спортивно – технічному клубі Товариства сприяння обороні України традиційно був проведений відкритий Чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів та військово – спортивних клубів і об’єднань міста Знам’янки та району. Для участі у змаганнях прибули 16 команд юних спортсменів.

Зі словами привітання до учасників звернулися директор Знам’янського МСТК ТСО України В. Колебіденко, заступник військового комісара Знам’янського ОМВК майор В. Щетінін, методист відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА О.Матусевич, голова ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО» О. Сергєєв, заступник голови міської організації УСВА О. Мазур, ст. інспектор регіональної провенції в справах неповнолітніх Є.Главацький.

На юнаків та дівчат чекали випробування у чотирьох дисциплінах: стрільбі з пневматичного пістолета, виконанні підйому переворотом, підтягуванні на перекладині та бігу на дистанцію 3 км.

У підсумку змагань на рубежі зі стрільби найвлучнішим був Довганчук Ростислав зі Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 4, ІІ місце виборов Панкевич Олександр, учень НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ст. № 2 – ліцей», на ІІІ місці – учень Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 6 Зубарєв Данило.

Під час виконання гімнастичних вправ непереможними були учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей». У дисципліні «Підтягування на перекладині» І місце посів Кочеригін Максим, ІІ місце – з однаковими результатами Білобровка Максим та Борисовський Михайло, ІІІ місце – Шорін Сергій. У дисципліні «Підтягування на перекладині» кращими стали Борисовський Михайло, Кочеригін Максим та Шорін Сергій, які вибороли І, ІІ і ІІІ місця відповідно.

Традиційно найважчим випробуванням був біг на дистанцію 3 км. Першим до фінішу дійшов Цапов Володимир із Богданівської ЗШ І – ІІІ ст. № 1 ім. І.Г. Ткаченка. На ІІ місці – учень Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 6 Зубарєв Данило. ІІІ місце – учень НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ст. № 3 – гімназія» ужвенко Євгеній.

За загальними результатами підрахунків І командне місце виборола команда Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 4. ІІ та ІІІ місця розділили команди ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей».

Окрім змагань на основних рубежах, кожен учасник мав змогу випробувати себе у скелелазінні. Досвідчені інструктори із ГО «Протрек» (м. Кропивницький) влаштували майстерклас на скеледромі, облаштованому у Знам’янському МСТК ТСОУ. Підйом на вершину викликав неабияке захоплення учнів, адже це випробування на характер, витривалість і силу волі. Нині скелелазіння є не просто розвагою, а одним із олімпійських видів спорту.

Приємною несподіванкою для присутніх було вручення головою ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО» О. Сергєєвим відзнаки «За плідну співпрацю» директору Знам’янського МСТК ТСО України В. Колебіденку.

У перерві між змаганнями всі присутні мали змогу поласувати солодощами та чаєм з польової кухні, приготованим працівниками Знам’янського МСТК ТСОУ.

І. Іваненко, заступник директора Знам’янського МСТК ТСО України