Новини

ЯК КІРОВОГРАДЦІ ВІДМІЧАЛИ ЮВІЛЕЙ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

80-річний ювілей від дня створення Кіровоградської обласної організації оборонного Товариства прийшовся на холодний зимовий день незадовго після новорічних та різдвяних свят. Тому урочистості вирішено було перенести на більш сприятливий період – 1 травня. І потрібно сказати, що це рішення виявилося виправданим, адже нам вдалося все задумане.

Ранньої пори обласне місто було збадьорене звуками моторів. Це проходив автопробіг, який охопив вулиці всього Кропивницького. Крім автомобілів навчальних закладів Товариства, в ньому взяли участь автомобілі часів Другої світової війни, надані військово-історичною групою «Пам’ять» Олександрівського РСТК ТСО України (директор – Безсмолий Б.С.), машини громадських об’єднань «Цитадель», «Клуб Зброї» та Автоклубу «12 регіон».

            А біля будівлі обласної організації ТСО України відбулося урочисте відкриття ювілейних заходів.

Присутніми були представники всіх партнерів організації – обласних підрозділів УСВА та ВГО «Українська Федерація Хортингу», ГО «Цитадель», Автоклубу «12 регіон», Об’єднання ветеранів АТО та військовослужбовців 3-го окремого полку спеціального призначення «Редут», юні вихованці ліцею «Сокіл», ветерани, працівники, спортсмени та небайдужі містяни. Ліцеїстам та «цитаделівцям» було надано почесне право вшанувати пам’ять полеглих героїв Другої світової війни, АТО та Майдану.

            Святковою ходою під керівництвом голови обласної організації М.М.Левченка учасники дійства пройшли до центральної площі міста, де їх зустів урочистим маршем оркестр 3-го полку. На просторій площі були розміщені локації різних організацій та гуртків, що представили свої виставки. Жителів міста та учасників урочистостей зацікавили виставки судно- та авіамодельних гуртків Станції юних техніків, гуртка «Пеленг», радіоклубу, виставки озброєння та військового обмундирування, а також спортивної техніки, зокрема, гоночний автомобіль, баггі, картинг, водний скутер.

            Програму виступів відкрив зразковий танцювальний ансамбль «Надія», а продовжили вихованці військово-патріотичних формувань – «Саланг» та «Цитадель». Захоплення викликали показові виступи спортсменів з собаками.

            Із кожною організацією – учасником дійства, із історією Кіровоградської обласної організації Товариства присутніх знайомила досвідчена ведуча – заступник директора Знам’янського МСТК ТСО України І.І.Іваненко.

            В день свята близько 40 бажаючих стали членами оборонного Товариства, а ще більше кропивничан та гостей міста познайомились з діяльністю ТСО України, її підрозділів та закладів у області. Для цього всі навчальні заклади та спортивні клуби виготовили свої інформаційні банери, що обрамляли площу під час проведення свята.

            Кіровоградська обласна організація ТСО України висловлює щиру подяку всім, хто сприяв проведенню свята, брав у ньому участь та виявив небайдужість до діяльності організації.

Святкування у записі на каналі “Інтер”

80-річчя святкування Кіровоградської ОО ТСОУ

           Передати словами враження від побаченого непросто, тож пропонуємо переглянути відеосюжети:

Автопробіг

У Кропивницькому відбувся автопробіг. Його влаштували з нагоди вісімдесятої річниці заснування «Товариства сприяння оборони України». У такий спосіб вирішили популяризувати діяльність товариства – розповів заступник голови обласної організації Євгеній Панарін. Автопробіг тривав годину.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Середа, 1 травня 2019 р.

Фото зі святкування