1 березня у місті Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з кікбоксингу WAKO. Серед переможців — спортсмени з Бобринця, вихованці клубу «ТОР» Бобринецької ДЮСШ, яким опікується голова Холодноярської ТО ТСО України Володимир Волкотруб.

Вітаємо команду бобринецьких кікбоксерів із чудовими результатами та дякуємо організаторам змагань, які створюють можливості для юних спортсменів. Вдячні Збройним силам України за захист.