Новини

В перший день серпня Знам’янка відсвяткувала своє 152-річчя

Цей день – особливий для жителів та гостей Знам’янської громади, і міська влада зробила все для того, аби він запам’ятався.

З самого ранку і до пізнього вечора у різних куточках міста проводилися розважальні заходи як для дорослих, так і для малечі. Бажаючі могли взяти участь у шаховому турнірі і перегонах на самокатах, водяних боях, велогонці, параді наречених, переглянути роботи міської асоціації народних майстрів та самодіяльних художників і завітати на «Музичну платформу»
та ін. Яскравим і незабутнім став вечірній феєрверк та святковий концерт.

Традиційно до організації свята запросили і Знам’янський МСТК ТСО України. В міському парку був представлений тир та презентаційний  майданчик, створений працівниками
ЗМСТК. Директор ЗМСТК, учасник бойових дій на території Афганістану В. Колебіденко розповідав про різні види вибухівки, демонстрував зразки макетів мін, пояснював принцип і наслідки їх дії та вчив, як діяти у разі знаходження вибухонебезпечних предметів. У тирі діти і дорослі мали змогу потренуватися у стрільбі зі страйкбольної зброї, що є повним аналогом справжньої.