Новини

ЗВІТ ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОО ТСО УКРАЇНИ

Рік 2018 був досить складним, напруженим, але й результативним для Кіровоградської обласної організації ТСО України. Обласна організація об’єднує 748 членів ТСО України в 16 підрозділах районного рівня. Протягом 2018 року закінчено державну реєстрацію Статутів всіх Відокремлених підрозділів Товариства районного рівня. 

Кіровоградська обласна організація ТСО України активно співпрацює з органами влади і місцевого самоврядування, про що свідчать підписані меморандуми з обласним та міським військовими комісаріатами, а також з громадськими організаціями в сфері військово-патріотичного виховання населення нашої області.

Для прикладу: нами підписані договори про спільну діяльність з наступними громадськими організаціями:

– ГО «Об’єднання ветеранів АТО та військовослужбовців 3-го окремого полку спеціального призначення «РЕДУТ» (ГО «РЕДУТ») 
– ГО «ЦЕНТР ОПЕРАТИВНОЇ ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ “ЦИТАДЕЛЬ” (ГО “ЦОТП” “ЦИТАДЕЛЬ”)»
– ГО «КЛУБ ЗБРОЇ».

Кіровоградська обласна організація ТСО України на виконання основних завдань та напрямів діяльності постійно виступає організатором, співорганізатором та учасником різних заходів, спільно з організаціями та об’єднаннями патріотичного спрямування – «афганцями», учасниками АТО, членами Центру оперативної тактичної підготовки. Так в 2018 р. було проведено 34 заходи в сфері військово-патріотичного виховання, для прикладу:

– 12 лютого 2018 р – Знам’янка, «Відкритий чемпіонат з військово-спортивного  багатоборства до дня  виведення військ з Афганістану»;

– 21 квітня 2018 р. – Знам’янка, «Відкритий чемпіонат з військово-спортивного  багатоборства Центрального регіону»;

– 19 травня 2018 р. – Кропивницький, «Відкриті міжобласні змагання спортсменів клубів службового собаківництва та виставка собак САС UA «Україна Центр Кропивницький 2018 »

– 25 травня 2018 р. – Кропивницький, «Відкритий чемпіонат серед навчальних заходів з віськово-тактичних видів спорту та національного виду спорту «Хортинг»;

– 17 липня 2018 р – Новомиргород. Участь  МСК ТСО в святкуванні дня міста;

– вересень – в Бобринці на базі АШ ТСОУ були проведені збори з особовим складом стрілецької роти Бобринецького батальйону територіальної оборони;

– 11-12 жовтня. – Федорівський полігон, Змагання в рамках національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини». Авіашоу АСК;

– 14 жовтня – Бобринець, «Святкування з нагоди Дня Захистника Відчизни»;

– 17-18 листопада – Київ, Кубок ГО «ТСО України» зі спортивно-прикладного дресирування (МСК) та багато інших.

З метою залучення молоді до занять спортом організація постійно надає дієву допомогу спортивним гурткам: картингу, судномодельному, радіоспорту, підтримує розвиток спортивного собаківництва та авіаційних видів спорту в області, яким надано фінансову допомогу в загальній сумі більше 30 тис грн.

Основним джерелом фінансування роботи структурних організацій та заходів по виконанню статутних завдань нашого Товариства є платна підготовка кадрів робітничих професій.

План по підготовці кадрів технічних професій на 2018 рік виконано не в повній мірі, лише на 88,6%, у зв’язку з ускладненнями, що спричинені новими вимогами  нормативної документації (внесеннями змін в свідоцтві про реєстраційні транспортних засобів, зміна розташування розпізнавальних позначок на транспортних навчальних засобах та інш.), а також збільшенням терміну навчання в зв’язку з новими вимогами ГСЦ, що, в свою чергу, призвело до збільшення затрат як в фінансовій діяльності так і в навчальному процесі.

Незважаючи на всі перепони, нашою організацією було підготовлено 3313 особи, отримано доходу 7 759,6 тис. грн., що складає 67%  всіх доходів організації.

Наведені вище факти щодо діяльності Кіровоградської ОО ТСО України в минулому році вказують на те, що, незважаючи на всі труднощі, що виникли в роботі та діяльності підрозділів, – наш фінансовий стан, організаційна структура, штат досвідчених працівників, налагоджені відносини між державними органами, органами територіального самоврядування, громадськими організаціями та нашою організацією дають змогу виконувати основні статутні завдання та напрями діяльності нашого Товариства, а також виконати всі завдання, які поставить перед нами держава  і суспільство.

Слава Україні! Героям слава!