Новини

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

11 жовтня на Кіровоградщині відбулися змагання зі швидкісного маневрування (фігурного водіння) автомобіля серед інструкторів індивідуального навчання водінню. Приймав гостей Олександрівський районний спортивно-технічний клуб (директор – Б.С.Безсмолий).

          Відразу всі прибулі на змагання відмітили високий рівень підготовки і траси, і умов для суддів та глядачів змагань. Протягом всього часу проведення панувала ділова і піднесена атмосфера, якій сприяли розташовані по периметру яскраві прапори, виставлена військова техніка часів ІІ світової війни, музичний супровід. Директор Новомиргородського НЗ Л.П.Кваша прикрасила п’єдестал пошани композиціями з надувних кульок.

Учасників змагання вітав селищний голова смт Олександрівки О.І.Безпечний, зустрічали з хлібом-сіллю директор РСТК Б.С.Безсмолий, його два сини Ярослав та Євгеній – активісти оборонного Товариства, бухгалтер навчального закладу С.Г.Левицька, голови первинних організацій Товариства Ю.М.Мошуренко та Г.В.Ковальчук.

          Після урочистого відкриття змагань та жеребкування присутні стали свідками завзятої боротьби учасників за швидкість і чистоту проходження траси. «Золото» і «срібло» вибороли, як і минулого року, інструктори індивідуального навчання водінню Кіровоградської автомобільної школи ТСО України Володимир Ферман та Олег Шило, третю сходинку п’єдесталу зайняв Сергій Запірченко з Бобринецької ЗАШ.  Володимир Колебіденко та Ігор Кравець, представники Знам’янського МСТК, отримали грамоти за вдалу спробу пройти трасу для легковиків автомобілем «Mersedes Vito».

          В командному заліку перемогла команда Кіровоградської АШ (директор Ю.М.Костюк), на другому місці команда господарів змагань, на третьому – Новоархангельського РСТК ТСО України (директор С.П.Григоренко).

          Головний суддя змагань, голова Кіровоградської обласної організації ТСО України М.М.Левченко нагородив переможців, а також висловив подяку організаторам та учасникам змагань.

          Вітаємо переможців і чекаємо від них гарних результатів у фінальних змаганнях в столиці!