Новини

ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

Із 24 по 26 травня 2019 року на картодромі СТК «Лтава» с. Розсошенці, що на Полтавщині, проходив І етап відкритого Чемпіонату України з автомобільного спорту (картинг) (східного регіону). Участь в першому етапі змагань взяло 60 пілотів з різних регіонів України.

          Вже традиційно у змаганнях взяв участь пілот куртка «Картинг» Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради Севастяненко Владислав. Владислав приймав участь у двох класах картів – «Кадети» та «Популярний -Ю».

Приємно відмітити, що гурток картингу – постійний партнер Олександрійської міської організації ТСО України в справі патріотичного виховання та пропаганди здорового способу життя. Міська організація Товариства надала гуртківцям фінансову допомогу. Кошти були використані для поїздки на чемпіонат, паливо-мастильні матеріали, запасні частини.

Особливістю даного етапу змагань стали погодні умови в яких визначали найсильнішого пілота картів. Адже в період з 24 по 25 травня постійно йшов дощ, а це, зрозуміло, – мокра траса і важкість її проходження. Під час заїзду в сильний дощ наш пілот все ж таки зумів дістатися фінішу першим та досягнути бажаного результату. За результатами заїздів Севастяненко Владислав отримав перщі місця у двох класах картів «Кадети» та «Популярний-Ю».

Ми вітаємо Владислава з перемогою. Так тримати, молодець!!!

Ми також дуже пишаємося командою, адже перемогу без злагодженої роботи здобути неможливо.

          Будемо і надалі підтримувати спортсменів, які своїми здобутками та прикладом вносять вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді.

Бажаємо їм перемог у подальшому, а також гідно представляти наше місто в наступних змаганнях та радувати нас своїми перемогами.

Заступник директора

Олександрійської ЗАШ ТСО України                Ірина Наконечна