Новини

Чемпіонат України з водно-моторного спорту ІІ етап

 3 та 4 липня 2021 року у м. Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з водно-моторного спорту (дорослі, юніори, юнаки) – 2 етап, класи моточовнів, скутерів, глісерів.

Змагання такого рівня готувалося завчасно. Кіровоградська обласна організація ТСО України протягом року вела перемовини з Федерацією водно-моторного спорту України про можливість проведення Чемпіонату України у нашому місті. Представники Федерації водно-моторного спорту України довгий час вагалися щодо можливості проведення такого Чемпіонату у нас, але відвідавши Кропивницький навесні, оглянувши акваторію р.Сугоклеї – змінили свою думку.

Чемпіонат проводився в 13 класах моточовнів, скутерів та глісерів, які можуть розвивати швидкість від 50 до 120 км/год.

Змагалися 20 пілотів віком від 12 до 79 років, з п’яти регіонів України: Черкаська обл., Дніпропетровська обл., Кіровоградська обл., Одеська обл., Київська обл.., серед пілотів – майстри міжнародного класу.

Кіровоградську ОО ТСО України, вже за традицією, представляв досвідчений пілот, майстер спорту – Бобов Валерій, який у свої 79 років є постійним учасником таких змагань, та за 55 років не пропустив жодного.

Погода була спекотна! Та гаряче було і від адреналіну, який випромінювали учасники та гості змагань. Глядачі отримали море емоцій та зарядилися океаном позитива від побаченого! Тисячі мешканців нашого міста відвідали Чемпіонат!

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна відвідала захід, привітала переможців змагань, та відмітила, що це було дуже видовищно. Дякуємо за підтримку!

Висловлюємо подяку співорганізаторам змагань Кропивницькій Федерації спортивного туризму, а особливо голові Федерації, депутату обласної ради Горбунову Олександру.

Дякуємо Федерації водно-моторного спорту України, яка втілила всі наші мрії у життя!

Організатори та гості одностайно висловили надію на те, що це тільки початок нової, цікавої, та водночас забутої традиції.

Висловлюємо вдячність за допомогу в організації та проведенні Чемпіонату: патрульній поліції, ГУ ДСНС у Кіровоградській області, фахівцям екстреної медичної допомоги.

Дякуємо всім! Все вдалося! До нових зустрічей!