Новини

ПЕРЕВАГИ ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ

Щоб досягти розширення переліку послуг, які надає авіаційний спортклуб Товариства в м. Кропивницькому, керівник авіаклубу Олександр Остапенко потурбувався про придбання тренажера літака TECNAM P2006T. Такий тренажер дає можливість навчати курсантів польотам на багатомоторних літаках, польотам нічним та в складних погодних умовах за правилами польотів за приладами. Також для льотної школи «Форсаж» придбано і сам літак.

               Тренажер необхідний для отримання ліцензії комерційного пілота. Він в значній мірі замінює літак, що скорочує кількість учбових годин польотів на літаку і цим самим здешевлює вартість навчання. Звичайно, в рівних інших умовах це зацікавить потенційних курсантів.

               Провести наладку тренажера Олександр Анатолійович запросив колег з Латвії. Андрій Сидоренський, Андрій Альошин та Руслан Усаров не тільки налаштували роботу складного пристрою, а й провели майстер-класи для інструкторів та курсантів клубу.

               Вітаємо наш авіаційний спортивний клуб з цінним придбанням та бажаємо й надалі успішно розвивати матеріальну базу і набирати достатньо курсантів.